Gran Valley Resort
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen typu „infinity” |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Stoły bilardowe | Spa i relaks Centrum spa i zdrowotne Łaźnia parowa Masaż Scrub do ciała Body wrapping Zabiegi kosmetyczne na twarz Jacuzzi Manicure Pedicure |
| Posiłki/Napoje Restauracja Bar przekąskowy przy basenie | Hotel przyjazny dzieciom Menu dla dzieci Klub dziecięcy Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw | Klimatyzacja |
Gran Valley Resort Gramado oferuje bilard, jogę i aktywności sportowe zimowe, a także łaźnię parową, jacuzzi i saunę. Staw Lago Joaquina Rita Bier jest w prawie 2 km, a Muzeum Perfum jest około 10 min jazdy autem od tego hotelu.
Mundo Encantado znajduje się jedynie 50 m od wygodnego hotelu, a takie obiekty przyrodnicze jak Ośrodek narciarski Snowland Park są zlokalizowane w około 2,1 km. W okolicy znajdują się takie atrakcje religijne jak Kościół św. Piotra (2,2 km) i Igreja do Relógio (2,3 km). W pobliżu znajdują się liczne zabytki, w tym Portico via Nova Petropolis, w 150 metrach.
Gran Valley Resort oferuje 3 pokoje z widokiem na górę wyposażone w jadalnię i balkon. Rozrywka w pokojach obejmuje telewizję satelitarną, a takie udogodnienia jak klimatyzacja są również zapewnione. Oddzielna toaleta i prysznic, wraz z udogodnieniami, takimi jak suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe, są dostępne w prywatnych łazienkach.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Sejf depozytowy
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Fryzjer
- Automaty sprzedające
- Czujniki dymu
- Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Restauracja
- Bar przekąskowy przy basenie
Usługi rekreacyjne
- Basen typu „infinity”
- Leżaki
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Centrum spa i zdrowotne
- Sauna
- Łaźnia parowa
- Jacuzzi
- Pedicure
- Manicure
- Scrub do ciała
- Zabiegi kosmetyczne na twarz
- Gabinet zabiegowy
- Body wrapping
- Masaż
- Centrum fitness
- Stoły bilardowe
- Lekcje jogi
- Basen z widokiem
- Usługi makijażu
Usługi
- Obsługa pokojowa
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Szczęśliwa godzina
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
- Menu dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
- Klub dziecięcy
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy na terenie Gran Valley Resort jest dostępny parking?
Tak, Gran Valley Resort ma parking za darmo. - 💵
Jaka jest cena pokoju w wygodnym Gran Valley Resort?
Średnia cena pokoju w wygodnym Gran Valley Resort to 158 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - ❓
Czy pokoje w Gran Valley Resort mają miejsce do pracy?
Tak, w Gran Valley Resort w niektórych pokojach znajdziesz obszar roboczy. - 🛀
Jakie udogodnienia spa oferuje wygodny Gran Valley Resort?
Goście mogą się zrelaksować podczas masażu twarzy oraz fryzjera, body wrappingu i zabiegów na twarz oferowanych w Gran Valley Resort. - ❓
Jaki rodzaj basenu ma ten hotel?
Basen bez krawędzi jest dostępny w tym hotelu.