Gran Valley Resort
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Swimmingpool Endeløs pool |
| Fitness/Motionscenter Fitnesscenter | Aktiviteter Billard-/ poolborde | Spa og afslapning Spa & Wellness center Damprum Massage Kropspeeling Kropsindpakninger Ansigtsmassage Jacuzzi Manicure Pedicure |
| Mad/Drikke Restaurant Snackbar ved poolen | Børnevenlig Børnemenu Børneklub Legeområde til børn Spillerum | Aircondition Klimaanlæg |
Placeret lige uden for Portico via Nova Petropolis, Gran Valley Resort Gramado huser 3 værelser med udsigt over bjerget. Sao Pedro Kirke ligger 10 minutters kørsel fra feriested og 15 minutters kørsel fra Belvedere Udsigtspunkt.
Gæster kan også spadsere til Mundo Encantado.
Værelserne byder på en balkon og en personlig værdiboks.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Sikkerhedspengeskab
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
- 24 timers vagtservice
- Elevator
- Frisør
- Sodavandsautomat
- Røgdetektorer
- El-ladestation
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Kedel
- Restaurant
- Snackbar ved poolen
Aktiviteter og afslapning
- Endeløs pool
- Solseng
- Solterrasse
- Have
- Fritids-/ TV værelset
- Spa & Wellness center
- Sauna
- Damprum
- Jacuzzi
- Pedicure
- Manicure
- Kropspeeling
- Ansigtsmassage
- Behandlingsrum
- Kropsindpakninger
- Massage
- Fitnesscenter
- Billard-/ poolborde
- Yogalektioner
- Pool med udsigt
- Skønheds pleje
Services
- Room Service
- Butikker/Handelsservices
- Happy hour
På værelset
- Klimaanlæg
- Varme
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- AM/FM vækkeur
- Børnemenu
- Legeområde til børn
- Børneklub
- Spillerum
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i det Gran Valley Resort?
Det Gran Valley Resort giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i et Gran Valley Resort?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på et Gran Valley Resort er 158$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - ❓
Inkluderer værelserne på det Gran Valley Resort et arbejdsområde?
Ja, du vil finde arbejdsrum i nogle værelser på det Gran Valley Resort. - 🛀
Hvilke spafaciliteter tilbyder hotellet?
Der tilbydes ansigtsmassage eller en frisør, kropsindpakninger og en bodyscrub på hotellet. - ❓
Hvilken slags pool er der på det Gramado hotellet?
Der er infinity-pool på Gramado hotellet.